Петте голови кои го одбележаа 4-то коло во Бундеслигата

Минатиов викенд се одиграа мечевите од новата рунда во Бундеслигата, а стандардно по секое коло се прави избор на најатрактивните погодоци. Се работи за Топ 5 листа во која овојпат има место за погодоците на Милер, Поулсен, Кастро… Погледнете го најдоброто од 4-то коло и одберете го вашиот фаворит.