Популарна Јутјуберка со една вежба гарантира дека за две недели ќе имате стомачни мускули

34-годишната Клои Тинг од Мелбурн, карантинот го поминува во Лос Анџелес, а секојдневно на Инстаграм објавува нови вежби. Најпопуларната снимка ја нарекла 'Создадете стомачни мускули за само две недели' и е прегледана 103 милиони пати. Погледнете зошто...