Дали е ова најсексипилното видео за оваа година? Дефинитивно ДА!

Chrissy Teigen позната манекенка и модел, сопруга на познатиот пејач Џон Леџенд направила видео кое дефинитивно е најсексипилното видео за оваа година. Имено, за време снимањето на нејзината фото-сесија за Sport Illustrated таа направила комично видео во кое нејзините бујни гради зборуваат. Ова нешто не се пропушта!