Дали водителкат носи гаќички? Џени ги покажа градите, а потоа и нешто друго

За американската водителка Џени Скордамалија голотијата не е новитет, па таа секогаш ги развеселува своите фанови со провокативните изданија на своите емисии. Овој пат, таа пред камерите ги покажала голите гради под проѕирната тоалета, но и меѓуножјето.