Џенифер Лопез се забавува на карневалот во Рио

Нетпрес

20/02/2012

11:40

6.905

Големина на фонт

а а а

Карневалското лудило во бразилскиот град Рио де Жанеиро не го пропуштила ниту Џенифер Лопез.

Пејачката на “Улицата на самбата“ уживала следејќи ја разиграната карневалска поворка, а дека одлично се забавувала, сведочи нејзиното воодушевено мавтање и праќањето на бакнежи.Спонзорирани линкови

Маркетинг