Се породи само еден ден по нејзиниот роденден: Уште една ќерка во домот на водителката Милена Антовска

Точка

14/01/2022

20:27

10.745

Големина на фонт

а а а

Водителката на Канал 5 телевизија, Милена Антовска на големиот православен празник Василица се породи и по вторпат стана мајка.

На овој убав празничен ден семејството на водителката стана побогато за уште еден член.

Ова е втора ќерка на Антовска, а пред четири години со сопругот Гордан, ја добија Лана Марија.

Честитки за нејзиното породување пристигнуваат од сите страни на социјалните мрежи.
Спонзорирани линкови

Маркетинг