Се појавија заборавени фотографии од Меган Маркл: 2 сочни сцени – еден месец пред нејзината судбина да се преврти наопаку

Точка

02/12/2021

08:35

7.686

Големина на фонт

а а а

Меган Маркл пред да се венча со принцот Хари главно била позната по улогата во серијата „Suits“, но неодамна се појавиле фотографии од едно остварување во кое глумела неколку месеци пред да се запознае со Хари.

Меган, во 2016 година глумела во филмот „The Dater's Handbook“, а партнер во филмот ѝ бил Кристофер Полах.

Филмот не доживеал посебен успех и не го погледнале многу луѓе, но сега предизвикал многу внимание откако било откриено дека Меган Маркл ја толкува едно од главните улоги.

Жешката сцена со бакнежи ги обиколи социјалните мрежи, а уште една сцена од филмот ја интригираше публиката , Меган која ужива во пилешко месо.

Инаку, Меган вели дека не јаде месо од понеделник до петок.

„Се трудам да бидам веган во текот на неделата, а потоа за викенд си давам малку слобода“, изјавила таа за „Best Health“.


Оваа улога била последна во кариерата на Меган која недолго потоа го запознала Хари и се венчала со него во 2018 година.

Да ве потсетиме, според нивната приказна тие се запознале на состанок на слепо во јули 2016 година, а се вериле во 2017
Спонзорирани линкови

Маркетинг