Глумицата го одбележала 17-от роденден на нејзините близнаци: "Моите најдраги"

Точка

30/11/2021

18:35

4.747

Големина на фонт

а а а

Џулија Робертс им го честитала 17-от роденден на своите близнаци со фотографија на социјалните мрежи кога биле бебиња.

Робертс на Инстаграм објавила фотографија на која во своите прегратки ги чува ќерката Хазал и синот Финеас.

"Седумнаесет најслатки години од животот", напишала таа.

Објавата ги разнежни нејзините пријатели со огледа на тое дека глумицата ретко споделува фотографии од своите деца.

"Моите најдраги", "Преслатки сте", стои во коментарите на објавата која за брзо време собрала повеќе од 600.000 лајкови.Спонзорирани линкови

Маркетинг