Бомбакис за „Бекстејџ“: Социјалните мрежи ми ја уништија свршувачката

Точка

21/09/2021

14:05

5.150

Големина на фонт

а а а

Со пораки на картон се прослави и стана еден од омилените инстаграмџии во Македонија.

Неговите објави се коментираат, споделуваат. Колку натписите на картон му ја донесоа славата, толку му ја одземаа приватноста.

Бомбакис во ексклузивно интервју за естрадниот магазин „Бекстејџ“ зборува за својот пријватен живот и откри дека ја раскинал свршувачката.

Деталите дознајте ги во видеото:Спонзорирани линкови

Маркетинг