Мајли Сајрус повторно провокативна - здолништето повеќе открива отколку што сокрива

Точка

20/09/2021

14:46

4.988

Големина на фонт

а а а

За последниот настап избрала светкав провокативен аутфит, а мини здолништето било доволно кратко па со секое движење ѝ се откривал задникот.

Пејачката Мајли Сајрус (28) настапот го започнала во маица со фотографија од својата легендарна ТВ серија "Хана Монтана" која ја прослави. Долго време се обидуваше да се ослободи од тогашниот изглед на слатко девојче, а последните години успева да биде сѐ повеќе провокативна.

На неодмнешниот настап облекла фустан кој покажувал повеќе кожа отколку што ја сокривал, а за време на настапот ѝ се открил и задникот.

"Полна месечина", напишала под фотографијата која ја сподели на Инстаграм со своите 146 милиони следбеници, а на која се гледа подигнатото здолниште.Спонзорирани линкови

Маркетинг