Легендарниот фудбалер на годишнината од бракот барал експлицитни фотографии од згодната ријалити ѕвезда

Точка

21/06/2021

14:50

28.593

Големина на фонт

а а а

Овен од неа барал да му прати 20 разголени фотографии, за да може да ги "оцени".

Пред 16-тата годишна од бракот, повеќето мажи планираат што да им подарат на сопругите со денови или со недели. Размислуваат за начини на кои би можеле да ги изненадат...Па, ако сакате да ги изненадите, за совет прашајте го легендарниот фудбалер на Ливерпул, Манчестер Јунајтед и Реал Мадрид - Мајкл Овен.

Нема да биде пријатно изненадена, но сигурно нема да биде рамнодушна. Имено, Овен во англиската јавност секогаш изгледал како примерен семеен човек, но испаднало дека не е.Овен се нашол на насловните страни на таблоидите, бидејќи од старлетата Ребека Џејн барал да му прати 20 разголени фотографии за да може да ги оцени.

Таа без проблем го направила тоа, на нив била сосема гола и во разни пози, а Овен и пишувал дека изгледа одлично.Инаку, ова не е прв пат додворувач на Ребека да заврши во медиумите. Истото му се случило и на рагбистот Бен Фоден пред две години, поради многу слична ситуација.
Спонзорирани линкови

Маркетинг