Најфаталната жена во српскиот фудбал ги „расположи“ мажите со фотографии на кои позира во бикини

Точка

27/05/2021

21:13

20.848

Големина на фонт

а а а

Атрактивната бринета Сања Кружевиќ која е портпаролка на ФК Војводина го искористила крајот на фудбалското првенство и отишла на одмор во Хрватска.

Многумина велат дека таа е најубавата жена во српскиот фудбал, а моментално е на одмор откаде што објавува фотографии на кои изгледа сексапилно и краде воздишки. Оваа прекрасна девојка неретко со своите фанови на социјалната мрежа Инстаграм споделува фотографии на кои позира во бикини, во продолжение погледнете дел од нив...Спонзорирани линкови

Маркетинг