Не смее да ги пропуштите: 10 најдобри холивудски трилери на сите времиња

Точка

13/01/2021

20:30

3.117

Големина на фонт

а а а

Ништо без малку возбудување! Токму поради тоа ви подготвивме листа од 10 најдобри холивудски трилери.

Сместете се удобно - одбројувањето започнува!

10. „The Game“


9. „Тhe Sixth Sense“


8. „No Country for Old Men“


7. „Shutter Island“


6. „Fight Club“


5. „Rear Window“


4. „Memento“


3. „Se7en“


2. „The Silence of the Lambs“


1. „Vertigo“Спонзорирани линкови

Маркетинг