Ова момче е едно од најпосакуваните актери! Шармантен беше уште како мал, а еве како изгледа денес!

Точка

31/10/2020

17:31

6.005

Големина на фонт

а а а

Денес е популарен актер и еден од најпосакуваните мажи на актерската сцена, а својата кариера веќе со години ја гради и надвор од земјата.

Имено, Милош Биковиќ на својот Инстаграм профил објави фотографија од детството, со која ги воодушеви следбениците.


Тој како дете бил русокос, а многумина искоментирале дека како мал бил многу шармантен.


„Кога бев мал го сакав тој живот на жестоко момче...“, се пошегувал во описот на фотографијата.

Неговата објава собрала повеќе од 130.000 лајкови.Спонзорирани линкови

Маркетинг