Тијана и Тамара заедно за продолжениот викенд, еве кој друг им правеше друштво

Точка

26/10/2020

19:25

3.419

Големина на фонт

а а а

Сестрите Тијана Дапчевиќ и Тамара Тодевска вчера биле на прошетка во Градскиот парк во Скопје со нивната мајка Брана, и со децата на Тамара, Хана и Дарин.

Двете сестри на социјалните мрежи објавија неколку фотографии и видеа од семејната дружба.

„Фамилија“, напиша Тијана под семејната објава, на која собра речиси 5.000 лајкови од своите следбеници.

Спонзорирани линкови

Маркетинг