Сокрила камера во задниот џеб за да види колку мажи гледаат во нејзиниот задник – видеото е урнебесно

Точка

24/10/2020

19:57

7.885

Големина на фонт

а а а

Оваа Инстаграм инфлуенсерка „уловила“ многу мажи како отворено гледаат во нејзиниот задник откако во задниот џеб од хеланките сокрила камера со која што снимила сè.

Алексас Морган (24) од Мајами, добила над 4.1 милиони следбеници на социјалната мрежа Инстаграм, а не е првпат да ги искористи своите бујни облини за ваков општествен експеримент.

Овојпат таа сакала да согледа колку луѓето гледаат во нејзиниот задник во јавноста.

Таа во задниот џеб од своите хеланки сокрила мобилен телефон на кој што ја вклучила камерата, а резултатите ги споделила на социјалната мрежа Инстаграм.

„Сакам да видам колку мажи гледаат во мојот задник“, вели таа на снимката.

Урнебесната снимка прикажува многубројни мажи кои што гледаат во нејзиниот задник...

Инстаграм ѕвездата додала и звучни ефекти за снимката да биде уште покомична, а нејзиното видео добило над 115 илјади лајкови.

„Која е вашата омилена реакција?“, прашала таа во снимката.

„Мене последната ми е најдобра“, напишала некоја личност, па додала:

„Мажот го искрши грбот само за да погледне“.

Погледнете го видеото: 
Спонзорирани линкови

Маркетинг