Се сеќавате ли на Мартија Станојковиќ? Неколку години подоцна изгледа непрепознатливо

Точка

30/09/2020

18:35

7.442

Големина на фонт

а а а

Младата и талентирана пејачка, Мартија Станојковиќ, станува сè попопуларна во нашата земја, но и во регионот, откако ги освои симпатиите на публиката преку учеството на музичкото шоу „Пинкови ѕвездички“.

Во шоуто беше мало слатко девојче, но денес е убава девојка која мами воздишки.

View this post on Instagram

💜been wavey

A post shared by Martija Stanojkovic (@martijastanojkovic) on

Станојковиќ е активна на социјалните мрежи и често знае да ги израдува фановите со разни објави, а некогаш споделува и провокативни фотографии, кои покренуваат лавина коментари.

View this post on Instagram

i feel it comin’

A post shared by Martija Stanojkovic (@martijastanojkovic) on

Деновиве младата пејачка на социјалните мрежи одговараше на прашања поставени директно од нејзините следбеници.

Па така, некој од фановите ја прашал дали има вградено силикони, а ова е нејзиниот одговор.

Инаку, Мартија на Инстаграм има повеќе од 61.000 следбеници.

View this post on Instagram

🌊

A post shared by Martija Stanojkovic (@martijastanojkovic) on

View this post on Instagram

got me caliente

A post shared by Martija Stanojkovic (@martijastanojkovic) on

View this post on Instagram

whatever floats your boat babe

A post shared by Martija Stanojkovic (@martijastanojkovic) onСпонзорирани линкови

Маркетинг