Каролина и нејзиниот сопруг прославија 3 години брак: Пејачката денот го овековечи со прекрасна фотографија

Точка

24/09/2020

17:35

3.830

Големина на фонт

а а а

Каролина Гочева и нејзиниот сопруг Михаил Корубин, вчера прославиле три години од нивниот брак.

Пријателите на пејачката споделиле фотографии од нивната венчавка за која, пред три години речиси цел месец се пишуваше.


Ова беше еден од оние незаборавни настани на кој присуствувала речиси цела естрада.

View this post on Instagram

23.09.2017 ❤️

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

Инаку, Каролина и уметникот Михаил се активни на социјалните мрежи, и често споделуваат фотографии од нивните патувања. Додека траеше карантинот поради пандемијата, парот не замина надвор од границите на нашата земја, туку тие беа на неколку многу познати македонски туристички дестинации. 

View this post on Instagram

#sunsetchasers ❤️

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on
Спонзорирани линкови

Маркетинг