Некои девојки очајнички сакаат пред олтар, погледнете како се борат за бидермаерот

Точка

14/09/2020

11:54

1.447

Големина на фонт

а а а

Девојките немаат милост за своите "противнички" и преземаат секакви работи за да го фатат букетот.

Традицијата на фрлање на бидермаерот на свадбите понекогаш е само добра забава, но некои девојки ја сфаќаат многу сериозни се подготвени да преземат се за да дојдат до букетот.  

Во обидите да го фатат бидермаерот "и да си обезбедат место пред пред олтарот", некои девојки не бираат средства и користат валкани трикови.

Некои многу ентузијастични девојки се фатени како ги користат сите дозволени и недозволени средства во борбата за букетот, а во продолжение можете да видите фотографии од овие идни невести на дело.
Спонзорирани линкови

Маркетинг