Дваесет и пет годишно момче се обеси на Кејот на Вардар

Нетпрес

07/08/2020

18:29

5.482

Големина на фонт

а а а

Дваесет и пет годишно момче се обесило на Кејот на Реката Вардар, во близина на ФФМ во Ново Лисиче.

Како што соопшти МВР, пријавата била поднесена вчера пред 20 часот, кога момчето било пронајдено.

Увид на местото извршила екипа од СВР Скопје и се преземаат мерки за расчистување на настанот.Спонзорирани линкови

Маркетинг