Ова е неговата тајна: Поради овој човек дневно 5.000 жени доживуваат оргазам, без да ги допре!

Точка

04/08/2020

18:33

5.092

Големина на фонт

а а а

Хипнотизерот Девлин Вајлд, на жените им го гарантира најинтензивниот оргазам кој го доживеале во животот, користејќи го само својот глас.

Со свои зборови овој хипнотизер го опишал начинот на кој што им ''помага'' на жените и како успева да направи да доживеат оргазам само со неговиот глас.

„Пред 10 години да ми кажевте дека им овозможувам оргазам на 5.000 жени дневно, ќе ви се смеев во лице. Меѓутоа, тоа е тоа што јас го правам, од студиото кое што се наоѓа на дното на мојата градина.

Луѓето ми плаќаат за да го искусат тоа, но никогаш не сум допрел никој. Тие само го слушаат мојот глас.

Иронично е тоа што своето внимание го насочив на ова кога мојата девојка ме напушти. Додека бевме заедно уживавме во еротската фикција, сметајќи ја за здрав дел од нашиот сексуален живот.


Сакаше кога читам провокативни поглавја, но бидејќи сум дислексичен, природно беше да ги раскажувам своите приказни.

Знам дека ова звучи смешно, но проблемот беше во тоа што таа повеќе немаше контрола над своето тело. Ми кажа дека можам да читам и временска прогноза, а таа ќе доживее оргазам.

Раскинавме, а јас се сетив дека можам да го искористам мојот несекојдневен талент. Не сакам да кажам колку заработувам, но доволно е за удобен живот.

Сега имам 24 аудио-книги, а уште многу теми чекаат да бидат спроведени во дело. Најпопуларна е една која што од интернет е симната дури 300.000 пати, а зборувам за орален секс“ - вели Девлин Вајлд.
Спонзорирани линкови

Маркетинг