Баханалии на Шаќири, на јахта со сексапилни девојки: Алкохол и луда забава на Ибица...

Точка

04/08/2020

17:52

7.240

Големина на фонт

а а а

Швајцарскиот фудбалер е на одмор по завршената сезона со Ливерпул.

Швајцарскиот фудбалер со албанско потекло Џердан Шаќири, бил уловен од страна на папарацо фотографите во близина на Ибица, на јахта со три сексапилни девојки и неколку пријатели.

Фудбалерот на Ливерпул одлучил да се почести себеси со одмор каде што уживал во полна пареа, а дел од неговиот одмор го забележале папарацо фотографите кои што направиле неколку фотографии.

Имено, во еден момент додека бил опкружен со сексапилните девојки, тие носеле провокативни костими за капење, кои што ја будат сечија машка фантазија.

Папараците исто така уловиле како Шаќири заедно со своите пријатели на јахтата пијат скапоцен шампањ, па нема сомнеж дека станувало збор за луда забава со алкохол и убави жени.

Погледнете ги фотографиите:
Спонзорирани линкови

Маркетинг