Мадона повторно со провокативна топлес фотографија – реакциите од јавноста не престануваат

Точка

07/07/2020

10:12

3.128

Големина на фонт

а а а

Поп ѕвездата Мадона продолжува да го изненадува светот со своите провокативни изданија.

Откако неодамна шокираше многумина со фотографија на која што ѝ се гледаат голите гради и меѓуножјето, Мадона сега повторно сподели фотографија на која што позира полугола.

Овојпат таа се фотографирала само во долна облека, а голите гради ги прекрила со рацете.

Пејачката која што наредниот месец ќе наполни 62 години повторно со својот потег предизвикала бурни реакции во јавноста, па така додека едни од луѓето ја поддржуваат, други сметаат дека покажува премногу.Спонзорирани линкови

Маркетинг