Рита Ора во топлес: Пејачката обожува разголени фотографии, а момците полудеа по оваа!

Точка

03/07/2020

22:19

5.960

Големина на фонт

а а а

Рита Ора редовно ги изненадува следбениците со нови, провокативни фотографии, а сега отишла и чекор понатаму.

Пејачката се фотографирала додека се гледала во огледало и тоа без маица, а сите можат да ги видат нејзините гради.

Сепак, Рита се одлучила да не покаже сè, па градите ги покрила со раката, а сите коментари биле воодушевувачки. Пејачката собрала повеќе од половина милион лајкови на овие предизвикувачки фотографии.Спонзорирани линкови

Маркетинг