'Завојуваа' Џорџ Клуни и Бред Пит: Сè започнало поради познатата актерка, причината го шокираше светот!

Точка

03/07/2020

19:58

6.383

Големина на фонт

а а а

Џорџ Клуни и Бред Пит наводно се во конфликт и тоа поради актерката Џулија Робертс.

Имено, Џорџ и Бред 'војуваат' бидејќи двајцата сакаат да соработуваат со славната Џулија.

„И Бред и Џорџ сакаат повторно да ја покренат индустријата и да снимат огромни проекти и свесни се дека ќе мора да се борат еден против друг“, открил неименуван извор и додал дека поради тоа актерите 'војуваат'.


„Тензиите траат уште откако Џорџ го исфрли Бред од списокот за гости за венчавката и тоа бидејќи Амал не можеше да ја поднесе Анџелина. Сепак, конфликтот сега ескалираше и свесни се дека се ривали. Двајцата ја сакаат Џулија“, тврди неименуван извор.


„Иако на почетокот беше поласкана што за неа се борат две холивудски ѕвезди, сега ѝ е доста од сè. Константните телефонски повици, пораки, повикувања на вечера за двајца - се чувствува како да е љубовничка“, заклучил изворот.Спонзорирани линкови

Маркетинг