Видеото од девојката која се обидува да наточи гориво го изнасмеа светот – погледнете што правела

Точка

03/07/2020

13:14

2.754

Големина на фонт

а а а

“Сигурно зад воланот е жена”, често можат да се чујат вакви коментари, иако е докажано дека жените се повнимателни во сообраќајот од мажите.

Меѓутоа, има ситуации кога поединечни девојки не се снаоѓаат баш најдобро во автомобилот, особено кога станува збор за паркирање, но и кога ќе се најдат на бензинска пумпа. 

Една девојка била снимена на бензинска пумпа како се обидува да застане покрај резервоарот за гориво од страната на која треба да наточи гориво.

Неколку пати го препаркирала својот автомобил, но секој пат застанувала од погрешната страна. Девојката била снимена од пар од друг автомобил, а на почетокот на снимката мажот вели дека веќе еднаш погрешила во паркирањето.

Таа секој пат кога излегувала од автомобилот и кога гледала дека резервоарот не е од иста страна, одново го преместувала возилото, а на крајот за среќа успеала во тоа.Спонзорирани линкови

Маркетинг