Старлетата го прослави роденденот: Сите зборуваат за овој детаљ од забавата

Точка

29/06/2020

16:47

5.508

Големина на фонт

а а а

Клои Кардашијан го прослави 36-от роденден со забава која сите ја опишаа како 'поголема од животот'.

„Здраво луѓе! Речиси е 9 часот наутро, а добив толку многу слатки и убави пораки“, напишала Клои на Твитер.

„Толку ве сакам и не можам да се чувствувам повеќе сакана. Ви благодарам, милион пати ви благодарам! Ве сакам“, напишала таа пред да почне да се подготвува за забавата.

Набрзо потоа, Клои објавила фотографии на кои покажала како се одвиваат плановите за прославата.

На својот Инстаграм профил покажала огромни розови балони со нејзиниот прекар Коко, неверојатни букети кои ги добила и вкусни слатки во кои уживале.


Клои имала дури и тобоган на дување, на кој било нејзиното лице, а нејзиниот лик се појавил и на перничињата и колачите.
Спонзорирани линкови

Маркетинг