Популарната пејачка прошетала само во градник и полупроѕирни хеланки, па покажала дека не ѝ недостасува самодоверба

Точка

01/06/2020

12:55

4.231

Големина на фонт

а а а

Лејди Гага се појавила во необична дневна комбинација со која што го покажала своето тело и не се грижела поради непријатните коментари.

Лејди Гага (34) ги зачудела минувачите во саботата со својот изглед, додека шетала со момчето Мајкл Полански (42).

Пејачката и претприемач забележана била во кварт во Холивуд, Лос Анџелес со кафе кое што го држела во своите раце.


Додека Мајкл бил облечен во секојдневна комбинација облека, Лејди Гага изненадила со своето издание.

Пејачката облекла црни хеланки, кои што биле делумно мрежести и проѕирни, облекла патики, но нејзиниот горен дел предизвикал чудење.

Имено, таа на себе носела градник, а нејзиниот стомак малку излегувал над хеланките.


Гага така покажал дека не ѝ недостасува самодоверба, иако се опуштила со вежбањето. Пејачката и нејзиното момче носеле заштитни маски за лице придржувајќи ги правилата за сигурност поради коронавирусот, а во еден момент се прегрнале.


Гага претходно ја критикувале поради нејзините дневни комбинации кои што премногу откривале. Јавноста често го коментира нејзиниот вишок килограми кој што малку повеќе се забележува во таквите нејзини дневни комбинации на облека.
Спонзорирани линкови

Маркетинг