„Иако е од Мадона, многу е!“ Кралицата на поп музиката во 7-та деценија се фотографирала во проѕирна долна облека - глетката и не е баш убава...

Точка

24/05/2020

13:02

11.225

Големина на фонт

а а а

Мадона во новата објава на Инстаграм отишла чекор понапред и ја шокираше целата светска јавност.

Пејачката наскоро ќе наполни 62 години, но тоа не ѝ пречело за да се фотографира во проѕирна долна облека.

„Моментална гардероба. На сите кои се навредени со оваа моја фотографија им давам до знаење дека дипломирав на „University of Zero F*ks Given“. Ви благодарам што дојдовте на мојата церемонија“, напиша Мадона покрај фотографијата, а потоа следеле многу лајкови, но и различни коментари.

Фотографијата ја искоментирала и бремената пејачка Кејти Пери.

„О, Боже мој! Штотуку се запишав на тој факултет.“

Меѓутоа, на фановите многу не им се допаднала фотографијата на пејачката.

„Не сакаме ова да го гледаме“, „Жено, собери се“, „Одвратно и непримерно“, се само некои од коментарите.Спонзорирани линкови

Маркетинг