Бруклин гради шампионски тим

Макфакс

23/05/2020

12:38

632

Големина на фонт

а а а

Бруклин Нетс ќе се обидат да донесат уште една голема ѕвезда во тимот. Франшизата минатото лето се засили со Кевин Дурент и Кајри Ирвинг. Нетс во своите редови го сакаат бекот на Вашингтон Визардс Бредли Бил.

Доколку сакаат да го добијат 26 годишниот кошаркар Бруклин ќе мора да се откажат од неколку играчи. Наводно во размената би можеле да бидат вклучени Крис Леверт, Спенсер Динвиди, еден од овие тројца играчи Џанан Муса, Џерет Ален, Николас Клакстон и пик од првата рунда на драфтот во 2021 и 2023 година.

Бил игра одлично оваа сезона најдобар е стрелец на Вашингтон со 30,5 поени по натпревар.

Ниедна друга казино игра не пружа толку различни опции за игра и толку многу исплати како рулетот Иако поголемиот дел од вас знаат, рулетот се состои од точка на рулетот, топчиња и табла. На таблата се поставуваат облозите, додека на точката се одвива играта. Целта на играта е играчот да погоди на кој број или група на броеви ќе падне топчето. На рулетот постојат вкупно 37 полиња, обележани со броеви од 1 до 36 и нула, бројот на црни и црвени полиња е еднаков,а зеленото поле ја означува нулата.Спонзорирани линкови

Маркетинг