Жешки фотографии од Playboy кои ќе ви ја разубават вечерта во изолација

Точка

16/03/2020

20:51

19.109

Големина на фонт

а а а

Службениот Инстаграм профил на американскиот магазин „Playboy“ има речиси осум милиони следбеници. Што чекате вие?

Уредништвото на овој Инстаграм профил објавило над десет илјади фотографии од голи убавици, а деновите кои што се пред нас и кои што ќе ги поминеме во четири ѕида навистина “бараат“ да се исполнат со интересни содржини.

Овие фотографии од „Playboy“ (од периодот на 70-те години) се најдобар начин барем накратко да ги отргнете мислите од коронавирусот. Зарем не?

Уживајте!Спонзорирани линкови

Маркетинг