(18+) Не можеле да се воздржат па имале секс на железничка станица среде бел ден

Точка

06/03/2020

23:14

39.856

Големина на фонт

а а а

Возбуден пар во Калифорнија бил снимен како има секс на железничка станица среде бел ден, опкружен со збунети минувачи.

На снимката која се појавила на Твитер се гледа парот кој има жешка акција и се чини дека воопшто не му е грижа што луѓето гледаат и снимаат.

Сцената ја објавил еден маж кој снимал со мобилен телефон, а на неа може да се слушне и смеа во позадина.

„Што се случува? Што се случува? Брату...“, вели додека зумира во експлицитниот пар на станицата „West Oakland BART“.

На снимката може да се видат и други патници кои даваат сѐ од себе за да игнорираат што се случува.

„Што е ова по ѓаволите?“, е една од реакциите на Твитер додека некои забележале дека жената “изгледа како да ѝ е здодевно“. Спонзорирани линкови

Маркетинг