Шишиња со урина летале кон него - Џастин Тимберлејк го гаѓале на настап! Никој не сакал да го гледа него!

Супермен

18/02/2020

17:41

3.272

Големина на фонт

а а а

Џастин Тимберлејк имал исклучително тешки први чекори на светската јавна сцена, а за тоа зборувал кога гостувал во емисијата на познатиот Грејем Нортон.

Пејачот одлучил да обелодени дека кон него летале шишиња со урина на настап во Торонто во 2003-та година. Тогаш настапувал со легендарниот бенд „Roling Stons“.


„Само се сеќавам дека му реков на бендот пред да излеземе на сцената дека мислам дека ова нема да помине добро. Така и беше“, рекол пејачот кој очигледно има баш добра интуиција.Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk