Инфлуенсерка правела селфи па случајно ги “уловила“ додека имале секс - несекојдневна сцена која насмеа многумина

Точка

27/01/2020

16:05

17.626

Големина на фонт

а а а

Докажано е дека живееме во ерата на селфи фотографиите. Особено доколку сте одлучиле да тргнете во неизвесна и напорна кариера на инфлуенсерка или пак инфлуенсер.

Сега, секој еден кој често од навика или пак од желба за заработка поставува по 100 до 1.000 селфи фотографии ја зголемува шансата да фотографира нешто интересно за разлика од нивните здодевни лица.

Тоа ѝ се случило на инфлуенсерката Стеф Елсвуд додека се фотогарфирала на Болдер бич во Кејп Таун во Јужна Африка.

Таа плажа воедно е и колонија на пингвините. Десет минути се подготвувала за селфи, а за тоа време двата пингвини кои се наоѓале позади неа “си ја вршеле својата работа“ и почнале да водат љубов.

Погледнете ги несекојдневните фотографии:Спонзорирани линкови

Маркетинг