Оваа селфи фотографија од породувањето на жената станала хит, а ќе ви биде јасно зошто кога ќе ја погледнете цела

Точка

24/01/2020

13:03

6.117

Големина на фонт

а а а

Селфи фотографијата од салата за порoдување стана хит на интернет поради партнерот на жената која се породувала кој како што може да се види паднал во несвест во текот на нејзиниот царски рез.

„Беше таму да ја поддржи својата сопруга на нејзиното прво породување“ - пишува покрај фотографијата за која не е јасно кога настанала, но секако дека станала вирална штом се појавила на Инстаграм профилот Worthfeed.

На многумина им било смешно кога го виделе “новопечениот“ татко како лежи на подот, но за најдобар детаљ на оваа фотографија ја прогласиле насмевката на мајката.

Некои во коментарите признале дека истото тоа им се случило и нив додека пак другите почнале да создаваат шеги.

„Не бил при себе“ - еден од коментарите.

„Затоа ние раѓаме затоа што сме посилни“ - пишувале поголемиот дел од жените. 

Погледнете ја фотографијата:Спонзорирани линкови

Маркетинг