Тајната на прекрасната коса на Џенифер Анистон е во шампон за - коњи!

Точка

23/01/2020

19:52

1.897

Големина на фонт

а а а

Џенифер Анистон е една од многуте славни личности кои заслугата за својата убава коса им ја должат на препарите за коњи, пренесува „The Sun“.

Имено, овие шампони и регенератори спаѓаат меѓу најбараните проиводи за коса на Амазон, кои имаат стотина верни корисници, без оглед на тоа што производите се наменети за коњи, а достапни се и во нашите дрогерии.

Луѓето се колнат дека токму овие производи им помогнале во трансформација на косата. Меѓу фановите на овие производи се и Ким Кардашијан и Деми Мур.


Во описот на овие производи стои: „Наменето за луѓе и коњи за сјајна, мека и густа коса.“

Жените кои ги пробале овие производи масовно споделуваат фотографии “пред и потоа“ и не го кријат задоволството. Спонзорирани линкови

Маркетинг