Џиџи топлес, Бела гола, Хејли го покажа задникот...Кој не би посакал да има ваков календар за 2020-та година

Точка

17/01/2020

15:28

4.518

Големина на фонт

а а а

Убавите манекенки го красат календарот на V магазин, но има една мана - бројот е лимитиран.

"V magazine" ја прославува новата декада на успешно постоење со лимитиран календар за 2020-та година, на кој се наоѓаат бројни славни манекенки. 


За календарот позирале Џиџи и Бела Хадид, Керолајн Марфи, Хејли Болдвин, Карли Клос, Грејс Елизабет и многу други.

Џиџи позирала топлес и се наоѓа на насловната страна на календарот, додека внатре на водечката позиција го краси јануари.

Нејзината сестра сестра Бела позирала сосема гола, а била покриена само со тексас јакна...

Сопругата на Џастин Бибер, убавата Хејли Болдвин, позирала во маица и гаќички кои го истакнале нејзиниот задник...

Како изгледало зад камерите, погледнете во приложеното видео.Спонзорирани линкови

Маркетинг