Велат дека жена со вакво тело еднаш се раѓа, а таа не престанува да ја шокира планетата со провокативните фотографии

Супермен

05/12/2019

14:40

5.668

Големина на фонт

а а а

Популарната убавица постојано се фотографира во провокативни изданија за Инстаграм, но младата Кели Гејл дефинитивно од ден на ден ги поместува границите.

Ангелот на Викторија Сикрет обожува да позира во минијатурни костими за капење и да прави провокативни селфи фотографии, а неодамна го запалила Инстаграмот со една еротска објава.

Аткрактивната 25-годишна девојка направила кратко видео на кое прави заводливи пози пред огледалото, а доколку некој има со што да се пофали тогаш тоа е таа.

Кели се снимила во сауна и тоа топлес, прекривајќи ги своите гради само со рацете, а сигурни сме дека оваа врела снимка ги воодушевила нејзините 1.2 милиони следбеници.


Инаку, оваа убавица со шведко-австралиски корени се прославила благодарение на стомачните мускули и вретенестото тело, а кариерата ја започнала кога се фотографирала за популарното списание “Playboy“.

Гејл учествувала на сите ревии на популарните модни брендови и ги красела многубројните насловни страници на магазините.

Неа ѝ “цветаат рози“ и на приватен план, а не само во работата, а во љубовна врска е со 14 години повозрасниот актер Џоел Кинаман.


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk