Кнол сака да ги провоцира следачите: „Оваа должина ја преферирам“

Точка

19/11/2019

19:00

17.517

Големина на фонт

а а а

Ивана Кнол (26) за време на Светското фудбалско првенство во Русија ја нарекле најзгодната хрватска навивачка.

И понатаму со задоволство ги следи натпреварите на хрватската репрезентација, а со своите следачи се „зближила“ уште повеќе, па постојано ги известува што прави и како ѝ поминуваат деновите.

Иако календарски е есен, Ивана и понатаму објавува фотографии со костими за капење и провокативни модни комбинации. Па така, овој пат на социјалните мрежи позирала во тесен и краток фустан со кој едвај успеала да го покрие задникот.


Стајлингот го надополнила со високи потпетици кои дополнителни ѝ ги нагласиле витките нозе.

„Кога ме прашуваат која должина ја преферирам“, напишала Ивана.


Спонзорирани линкови

Маркетинг