Пејачката во провокативен фустан: Бијонсе ја истакнала секоја своја облина

Точка

19/11/2019

09:21

5.163

Големина на фонт

а а а

Пејачката уште еднаш го потврдила својот статус на модна икона. На "Shawn Carter Foundation" балот Бијонсе пристигнала во фустан кој ја истакнал баш секоја нејзина облина.

Станува збор за фустан во беж боја кој е направен од блескав материјал во кој е невозможно да се сокрие било што, што веројатно била и целта на пејачката.

Овој фустан неверојатно добро го истакнал тенот на Бијонсе, а до израз дошла и нејзината фризура, пренесува "Index".

Тоалетата ја дополнила со црно-бела ташна, која нејзините фанови исто така ја пофалиле како одличен избор покрај спектакуларниот фустан.Спонзорирани линкови

Маркетинг