Три тигри скокнале на црвеното “Ферари“, а мајката во колата врескала покрај својот син...

Точка

16/11/2019

13:50

4.956

Големина на фонт

а а а

Тој одлучил да ја однесе својата мајка на сафари, а таму ги пречекале ни помалку ни повеќе туку тигри.

Популарниот влогер Виталиј со потекло од Русија, одлучил да сними незаборавна шега. Жртвата била неговата мајка, а за сето тоа да биде успешно потребни му биле едно “Ферари“ и три тигри.

Тој одлучил да ја однесе својата мајка на сафари во Јужна Каролина, а таму би ги пречекале тигри.

Мајката се преплашила многу, а на крајот се воспоставило дека тигрите не се опасни.

Погледнете го видеото за да видите како изгледало сето тоа:Спонзорирани линкови

Маркетинг