Русокосата убавица успеала да заведе тројца познати мажи, а кога ќе видите како изгледа – ќе сфатите и зошто

Точка

12/11/2019

20:23

11.928

Големина на фонт

а а а

Софија Ричи е ќерка на легендарниот музичар Лајонел Ричи, а јавноста ја знае и како поранешна девојка на Џастин Бибер и Луис Хамилтон и сегашна девојка на 16 години постариот Скот Дисик, поранешен партнер на Кортни Кардашијан со која тој има три деца.

Полека но сигурно, Софија станува сè попопуларна, а денес на Инстаграм ја следат милиони обожаватели.

Иако речиси не ја гледаме на модните писти и на страниците на познатите модни списанија, русокосата убавица се остварила како Инстаграм модел – а еве и зошто:Спонзорирани линкови

Маркетинг