“Плејбој“ објави култна фотографија од Памела Андерсон од 2001 година - изгледа неверојатно

Супермен

08/11/2019

15:43

5.525

Големина на фонт

а а а

За многумина Памела Андерсон е прва асоцијација кога ќе се спомне култното списание за мажи - “Плејбој“.

Русокосата американска актерка 14 пати се соблекла за насловната страна на најпознатото машко списание, а една од насловните страници која не се заборава секако е онаа од 2001-та година кога Памела позирала со розов пиштол, во бикини чиј горен дел ги покривал само брадавиците од нејзините гради.

Оваа фотографија “Плејбој“ ја објавиле на својот Инстаграм профил, а фановите на Памела Андерсон се потсетиле на нејзините најдобри денови.

Сексапилната Памела со пиштол во рака ја лајкнале повеќе од 160 илјади луѓе, а многумина се согласуваат дека ова било едно од најсексапилните задоволства кои некогаш се појавиле.


Спонзорирани линкови

Маркетинг
назад до tocka.com.mk