Провокативната убавица Сахара Реј повторно привлече внимание со сексапилни фотографии: Таа има што да им “понуди“ на своите обожаватели

Точка

05/11/2019

16:06

9.838

Големина на фонт

а а а

Сексапилната Сахара Реј е една од најпопуларните модели од Австралија, а како што има самата изјавено, таа има посебна љубов кон летната облека и обожува да се фотографира во костими за капење.

Таа е заводлива и сексапилна која на социјалната мрежа Инстаграм има над еден милион следбеници.

Доколку го следите нејзиниот профил на Инстаграм таа ќе ви “понуди“ навистина жешки фотографии затоа што многу често ги објавува, а со тоа го задржува вниманието на следбениците.

View this post on Instagram

hot girl summer 💐

A post shared by Sahara Ray (@sahara_ray) on

Овојпат Сахара ги почести своите обожаватели со четири нови фотографии на кои позира во бикини покрај базен.

View this post on Instagram

💦

A post shared by Sahara Ray (@sahara_ray) on

View this post on Instagram

At your service @iamgia

A post shared by Sahara Ray (@sahara_ray) on

View this post on Instagram

play thing 🎭

A post shared by Sahara Ray (@sahara_ray) on

View this post on Instagram

Yes

A post shared by Sahara Ray (@sahara_ray) on

View this post on Instagram

🧜‍♀️

A post shared by Sahara Ray (@sahara_ray) onСпонзорирани линкови

Маркетинг