Бујната Сузи се соблече гола во чест на Кардашијанката

Точка

22/10/2019

22:22

20.233

Големина на фонт

а а а

Актуелната Мис Бум Бум, Бразилката Сузи Кортез одлучила на својствен начин за неа да ѝ го честита роденденот на Ким Кардашијан.

„Драга Ким, најубавиот задник на светот му посакува најсреќен роденден на најпознатиот задник на светот“, стои во објавата на Бразилката.

Инаку, Сузи навива за Барселона и обожува да се фотографира во нивниот дрес, а Бразилката особено го сака Лео Меси, кому често му посветува објави на социјалните мрежи.

После низа нејзини објави, Меси, кој е среќно венчан и има три деца - ја блокирал на Инстаграм.

Наводно сопругата на Лео доживеала мини нервен слом откако видела колку пораки му стигнале од Сузи. Спонзорирани линкови

Маркетинг