Оваа жешка инструкторка по тверкање докажува зошто е експерт во оваа дисциплина

Точка

17/10/2019

17:51

16.879

Големина на фонт

а а а

Настја Нас е инструкторка по тверкање која на Инстаграм секојдневно развеселува повеќе од 5 милиони обожаватели.

Таа неодамна објавила “едукативнa” снимка на која танцува во кратко фустанче и ја воодушевила машката популација.  

Видеото кое сигурно ќе ви го поправи расположението, можете да го погледнете во продолжение, како и слични објави од нејзиниот Инстаграм профил, во случај да ви се потребни дополнителни инструкции за тверкање.Спонзорирани линкови

Маркетинг