Овие фотографии докажуваат зошто на Роналдо сексот со неа му е подобар од головите

Точка

21/09/2019

18:55

9.503

Големина на фонт

а а а

Минатата недела беше објавено големо интервју кое Кристијано Роналдо му го дал на англискиот новинар Пиерса Морган, во кое зборува за работи за кои никогаш претходно ништо не кажал.

Во еден момент Морган споменал еден фантастичен гол кој Роналдо го дал против Јувентус, во четвртфиналето на Лига на шапмиони, во 2017-та година, кога цел стадион на Јувентус му аплаудирал.

##https://twitter.com/tia__africa/status/1174225920816832513##

„Тоа беше посебен момент, цел противнички тим да ти аплаудира“, се потсетил Роналдо.

Потоа Морган прашала дали тоа чувство е подобро од сексот.

View this post on Instagram

Buenos días ❤️❤️❤️ @aloyoga

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

„Со мојата Џина, не“, одговорил Роналдо со насмевка.

Овие фотографии, на кои јасно се гледа нејзиното извајано тело, многу сликовито го покажуваат тоа.

View this post on Instagram

@yamamayofficial ⚓️🛥❤️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) onСпонзорирани линкови

Маркетинг