Провокативно деколте на американската водителка која во својата емисија обожуваше да зборува за Јелена Карлеуша

Точка

14/09/2019

13:07

8.891

Големина на фонт

а а а

Водителката Венди Вилијамс овојпат навистина покажала со што располага гостувајќи во емисијата на водителката Сета Мејерс.

Пејачката Јелена Карлеуша во 2015-та година била една од главните теми во емисијата „The Wendy Williams Show“ на една американска телевизија. Да потсетиме дека водителката Венди Вилијамс (55) тогаш коментирала како Ким Кардашијан и Бијонсе наводно го копираат стајлингот на Јелена Карлеуша.

„Ким Кардашијан го украде стајлингот на уште една личност. Нејзиното име е Јелена и таа тврди дека Ким го ископирала нејзиниот изглед. Имаме и докази. Таа е српска поп ѕвезда и со музика се занимава 20 години и таа е српската Лејди Гага. Карлеуша редовно ги поставува своите фотографии на Инстаграм“ - тогаш изјавила водителката.

Пред неколку денови Венди Вилијамс гостувала во емисија на водителката Сета Мајерс при што во прв план ги истакнала нејзините бујни гради. Брутално деколте на американската водителка кое го истакнала со црниот фустан.

Малку подоцна Вилијамс се пресоблекла во син фустан со деколте од кој нејзините гради повторно доаѓале до израз.

Погледнете како сето тоа изгледало во емисијата на водителката Сета Мајерс:
Спонзорирани линкови

Маркетинг