Ким и Клои Кардашијан се сончаат голи на плажа?

Точка

25/08/2019

16:04

13.943

Големина на фонт

а а а

Сестрите за време на годишниот одмор решиле заедно да се фотографираат.

Додека уживале на плажа, сфатиле дека тоа е совршено време да ги покажат новите костими за капење од нивната голема колекција, а со оглед на тоа дека станува збор за најпопуларните светски трендсетерки, не е ни чудно што ова се најпопуларните модели за годинава.

Имено, уште од почетокот на летото, модните инфлуенсерки го наметнаа трендот на безбојни бикини и едноделни костими за капење кои изгледаат како вашата кожа, па од далечина може да ви се причини дека девојката која носи вакво бикини е сосема гола.

Сестрите позирале заедно со пријателката Ла Лом Антони, која облекла бикини со змиски принт.

И додека Ким се одлучила за минијатурно бикини со металик отсјај, Клои своите облини ги истакнала во едноделен костим. 

Сите дами добиле само пофалби на сметка на нивниот изглед.
Спонзорирани линкови

Маркетинг