Не може да дише и да ги отвори очите: Манекенката ги покажала болните лузни по пластичните операции

Точка

21/08/2019

17:19

3.532

Големина на фонт

а а а

Шокантните фотографии на Кејти Прајс се појавиле во јавноста, а на нив можеме да видиме како изгледа таа по последните операции.

Поранешниот гламурозен модел сега има 41 година, но Кејти изгледа дека е во агонија од болки.

Фотографирана е по операциите во Турција. На овие фотографии можеме да ги видиме лузните по лифтингот на лицето бидејќи првпат се појавила во јавноста откако завоите ѝ биле извадени.  

Кејти имала потешкотии дури и кога разговарала по телефон. Се огледала на екранот од својот телефон и преку камерата ги набљудувала своите лузни. Таа има конци од слепоочниците до под ушите. Била “нормално“ облечена, во сив џемпер и црни хеланки.

покрај затегнувањето на лицето, Кејти имала операција и на капаците од очите за да го спречи нивното понатамошно паѓање. Во исто време направила операција и за подигнување на задникот.

Пријателите на Кејти истакнале дека таа е на граница да почне да претерува со операциите и дека станала опседната со перфекцијата.

Кејти одбива да престане да прави операции:

„Сакам да ги гледам резултатите по операциите и секогаш ќе имам да променам нешто друго на себе. Зарем тоа не го сака секој? Јас тоа го сакам“ - изјавила таа.
Спонзорирани линкови

Маркетинг